ilychevsk (ilychevsk) wrote in ilichevsk,
ilychevsk
ilychevsk
ilichevsk

План культурно-масових заходів на честь Свята квітів і дарів природи на 12 вересня

10:00-10:20 На сцені біля палацу спорту Юність відбудеться відкриття свята квітів і дарів природи та професійного свята - Дня фізичної культури і спорту в Україні.

10:00-11:30 На вулицях міста пройде легкоатлетична естафета, а біля Палацу спорту «Юність» відбудуться показові виступи спортивних клубів міста з художньої гімнастики, фітнесу, спортивних танців, східних єдиноборств присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні.

10:00 - У Молодіжному парку відкриється виставка дитячої творчості та виробів прикладного мистецтва дітей з обмеженими можливостями, виставка-продаж виробів художників, майстрів народно-прикладного мистецтва та фотовиставка «Обличчя Іллічівська».

З 10:20 у Молодіжному парку проходитиме книжковий вернісаж «Карнавал чарівних пелюстків», літературно-журнальний вернісаж «Квіти-прикраса і радість душі», Лото-вікторина, виставка-бесіда «Фантазії на тему краси», пересувна виставка натюрмортів з фондів музею образотворчих мистецтв, виставка самодільних художників та виставка робіт учнів художнього відділення дитячої школи мистецтв. А на святковій сцені відбудуться концерт хору «Червона калина» Палацу культури, виступ колективів художньої самодіяльності Олександрівського будинку культури за мотивами Сорочинського ярмарку, виступ фольклорного колективу «Слов’янський карагот», концерт творчих колективів Малодолинського Будинку культури.

Об 11:00 у Молодіжному парку пройде конкурс малюнку на асфальті.

З 13:00 у Молодыжному парку відбудеться катання на повітряній кулі «Повітряні пригоди».

З 13:00 до 14:00 на святковій сцені пройде концертна програма творчих колективів будинку творчості, а з з 14:00 до 15:00- виступ творчих колективів культурно-ділового центру Іллічівського морського торговельного порту.

З 15:00 до 16600 на сцені відбудеться концерт дитячих колективів школи мистецтв.

Продовжить святкову програму концерт творчих колективів міста Одеси, які будуть виступати з18:00 до 19:00.

Завершить Свято квітів та дарів природи концерт майстрів мистецтв та творчої молоді міста, який проходитиме з19:00 до 21:00 години.

Запрошуємо іллічівців та гостей нашого міста приєднатися до святкових заходів!
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments